At what distance from the railway crossing is a driver of a car allowed to park?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 15.10, згідно з ПДР:

«Стоянка забороняється:

a) в місцях, де заборонена зупинка;

б) на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);

в) на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;

г) ближче 50 м від залізничних переїздів;

ґ) поза населеними пунктами в зоні небезпечних поворотів і випуклих переломів поздовжнього профілю дороги з видимістю або оглядовістю менше 100 м хоча б в одному напрямку руху;

д) в місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів;

е) ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розташування або облаштування яких відповідає вимогам законодавства;

є) на газонах.

Як бачимо, в пункті не позначено «за/перед переїздом», тому розуміємо так, що стоянка дозволена на відстані не менше 50 м від переїзду з обох боків. Правильний варіант відповіді — перший.

Ask advice from friends:
Comments •