Under what condition is it allowed to park vehicles at an angle to the edge of the carriageway, if the other position is not determined by road signs or road surface marking?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Чітку відповідь на це запитання дасть пункт 15.5, згідно з ПДР:

«Ставити транспортні засоби під кутом до краю проїзної частини дозволяється в місцях, де це не перешкоджатиме руху інших транспортних засобів.

Біля тротуарів або інших місць із пішохідним рухом ставити транспортні засоби під кутом дозволяється лише передньою частиною, а на підйомах — тільки задньою частиною».

Безсумнівно, правильний варіант відповіді — другий.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo