How should a cargo in the bed of a vehicle be placed during transportation?

Expert comment

Можна по-різному розмістити вантаж у кузові автомобіля. Але якщо виконати це грамотно, то вийде зробити поїздку рентабельною, зберегти товар цілим і забезпечити його збереження. Правильно розташований вантаж не потребуватиме додаткового закріплення способом використання фіксації, наприклад, ременями. До того ж подальше розвантаження відбуватиметься швидше і легше.

Розташування вантажу в кузові має проводитися з урахуванням рівномірного розподілу ваги. Якщо основна вага припадатиме на передню частину кузова, то ускладниться керованість автомобілем. Вага порушуватиме керованість рульового колісного механізму, що може призвести до виникнення аварії. Вага, зосереджена ззаду, сприятиме розгойдуванню кузова.

При неповному заповненні кузова з’являється потреба у фіксації об’єктів, особливо під час перевезення крихких або цінних предметів. Для цього застосовуються спеціальні ремені. Для труб і рулонних предметів використовуються розпірки і куточки. Вони запобігають переміщенню таких круглих об’єктів по всьому кузову.

Стає зрозумілим, що правильною відповіддю слід вибрати першу.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo