Under what conditions does the driver have a right to park a vehicle at the right edge of the carriageway?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Чітку відповідь на це питання дасть пункт 15.2, згідно ПДР:

«У разі відсутності спеціально відведених місць чи узбіччя або коли зупинка чи стоянка там неможливі, вони дозволяються біля правого краю проїзної частини (якомога правіше, щоб не перешкоджати іншим учасникам дорожнього руху)».

Як бачимо, вказане в першому і другому варіантах відповідей вказано і в пункті 15.2, тому правильним варіантом відповіді буде четвертий, який об'єднує перший і другий варіанти відповідей.


Ask advice from friends:
Comments •