As a car owner, you have the right to transfer control of your vehicle to a person who:

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Однозначну відповідь на це запитання дасть пункт 2.2, згідно з ПДР:

«Власник транспортного засобу, а також особа, яка використовує цей транспортний засіб на законних підставах, можуть передавати керування транспортним засобом іншій особі, що має при собі посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії.

Власник транспортного засобу може передавати такий засіб у користування іншій особі, яка має посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, передавши їй реєстраційний документ на цей транспортний засіб».

З цього випливає, що правильний варіант відповіді — третій. Наявності в особи посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії буде досить для того, щоб власник транспортного засобу мав право передати керування своїм транспортним засобом такій особі. Будьте уважні: про наявність медичної довідки, поліс (сертифікат) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності не йдеться в пункті 2.2, тому інші варіанти, де зазначена інформація про вік і певну категорію водійського посвідчення, нам не знадобиться для міркувань, бо варіанти наперед неправильні.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo