When passing through this intersection, you must:

Expert comment

На малюнку бачимо нерегульоване перехрестя, згідно з пунктом 16.1:

«Перехрестя, де черговість проїзду визначається сигналами світлофора чи регулювальника, вважається регульованим. На такому перехресті знаки пріоритету не діють.

У разі вимкнення світлофора або його роботи в режимі миготіння сигналу жовтого кольору та відсутності регулювальника перехрестя вважається нерегульованим, і водії повинні керуватися правилами проїзду нерегульованих перехресть та встановленими на перехресті відповідними дорожніми знаками».

Також на перехресті не спостерігаємо дорожніх знаків, які вказували б на те, що це перехрестя нерівнозначних доріг. Тому визначимо це перехрещення проїзних частин як перехрестя рівнозначних доріг.

Наш автомобіль має намір повернути ліворуч (ввімкнені світлові покажчики лівого повороту), білий автомобіль має намір продовжувати рух прямо.

Розберемо пункт 16.13, який стосується цього запитання, згідно з ПДР:

«Перед поворотом ліворуч і розворотом водій нерейкового транспортного засобу зобов’язаний дати дорогу трамваю попутного напрямку, а також транспортним засобам, що рухаються по рівнозначній дорозі в зустрічному напрямку прямо або праворуч.

Цим правилом повинні керуватися між собою і водії трамваїв».

Таким чином, ми повинні дати дорогу білому автомобілю — правильною відповіддю буде друга.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo