Which of the following road signs shows the direction of detour around section of the carriageway closed for traffic on the road with median strip?

Expert comment

Розберемо опис кожного з представлених дорожніх знаків, згідно з ПДР:

«Знак 5.25 «Смуга руху для аварійної зупинки» інформує водія про розташування смуги, спеціально підготовленої для аварійної зупинки транспортних засобів (на гірських перевалах, крутих спусках тощо) в разі відмови гальмівної системи». Знак належить до інформаційно-вказівних.

Знак 5.24.1 «Зміна напрямку руху на дорозі з розділювальною смугою» показує напрямок об’їзду закритої для руху ділянки проїзної частини на дорозі з розділювальною смугою. Знак належить до інформаційно-вказівних.

Знак 5.56 «Схема об’їзду» застосовується для зазначення маршруту об’їзду ділянки дороги, яка тимчасово закрита для руху. Знак належить до інформаційно-вказівних.

Знак 5.57.3 «Напрямок об’їзду» застосовується для зазаначення напрямку об’їзду ділянки дороги, яка тимчасово закрита для руху. Знак належить до інформаційно-вказівних.

Знак 4.8 «Об’їзд перешкоди з лівого боку» застосовується, щоб зазначити, що об’їзд острівців безпеки і різноманітних перешкод, які знаходяться на проїзній частині, дозволяється з лівого боку. Знак належить до наказових.

Однозначно, правильним варіантом відповіді буде другий, на якому зображений  знак 5.24.1 «Зміна напрямку руху на дорозі з розділювальною смугою».

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo