Upon what condition a driver may be absent in a towed vehicle during towing of a vehicle on a rigid coupling?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Нагадаємо з пункту 1.10 значення терміна «буксирування», згідно з ПДР:

«Буксирування — переміщення одним транспортним засобом іншого транспортного засобу, яке не належить до експлуатації автопоїздів (транспортних составів) на жорсткому чи гнучкому зчепленні або способом часткового навантаження на платформу чи на спеціальне опорне пристосування».

Звернемося до пункту 23.5, згідно з ПДР:

«Буксирування механічного транспортного засобу на жорсткому або гнучкому зчепленні має здійснюватися тільки за умови, що за кермом транспортного засобу, який буксирується, перебуває водій (крім випадків, коли конструкція жорсткого зчеплення забезпечує транспортному засобу, який буксирується, повторення траєкторії руху транспортного засобу, який буксирує, незалежно від величини поворотів)».

Як бачимо, вказане в пункті вище повністю збігається з третім варіантом відповіді, він і буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo