Which of the identification marks is used to mark the bus or the minibus during the carriage of organized groups of children?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Розберемо докладний опис кожного з представлених розпізнавальних знаків, згідно з пунктом 30.3 ПДР:

1 — відповідає попереджувальному (не розпізнавальному!) знаку 1.33: «Знак 1.33 «Діти» встановлюється перед ділянкою дороги, на якій можлива поява дітей з території дитячого закладу (дошкільний заклад, школа, оздоровчий табір тощо), що прилягає безпосередньо до дороги.

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150—300 м, у населених пунктах — на відстані 50—100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак установлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1.

У населених пунктах і поза населеними пунктами знак повторюється. Наступний знак установлюється на відстані щонайменше 50 м до початку небезпечної ділянки».

2 — відповідає підпункту «є» пункту 30.3: «Колона» — квадрат жовтого кольору з каймою червоного кольору, в який вписано літеру «К» чорного кольору (сторона квадрата — не менш як 250 мм, ширина кайми — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що рухаються в колоні».

3 — відповідає підпункту «в» пункту 30.3: «Діти» — квадрат жовтого кольору з каймою червоного кольору і чорним зображенням символу дорожнього знака 1.33 «Діти» (сторона квадрата — не менш як 250 мм, кайма — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що перевозять організовані групи дітей».

Стає зрозумілим, що правильною відповіддю необхідно вибрати третю, яка відповідає розпізнавальному знаку «Діти».

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo