Is the carriage of cargo allowed, if its weight and distribution of load on the axle exceed the values determined by the technical specification of a given vehicle?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Пункт 22.1 допоможе відповісти на це запитання, згідно з ПДР:

«Маса вантажу, що перевозиться, і розподіл навантаження на осі не мають перевищувати величин, визначених технічною характеристикою цього транспортного засобу».

Таким чином, правильною відповіддю буде перша.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo