Is it allowed in this situation to move before a crossing in two rows?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Наведемо значення терміна «залізничний переїзд» з пункту 1.10, згідно з ПДР:

«Залізничний переїзд — перехрещення дороги із залізничними коліями на одному рівні».

Звернемося до пункту 20.4, який стосується цього запитання, згідно з ПДР:

«Якщо перед переїздом немає дорожньої розмітки або дорожніх знаків, що визначають кількість смуг руху, рух транспортних засобів через переїзд дозволяється тільки в один ряд».

У цій ситуації на проїзній частині перед залізничним переїздом є горизонтальна дорожня розмітка, яка визначає кількість смуг для руху на цій проїзній частини, а також означає можливість перетнути залізничні колії з обох позначених смуг руху. Водії зобов’язані керуватися вимогами цієї розмітки. Друга відповідь буде правильною — дозволено.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo