Is it allowed for the driver to drive in the dark with the fog lights switched on without the dipped or main beam?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Нагадаємо значення терміна «темна пора доби» з пункту 1.10, згідно з ПДР:

«Темна пора доби — частина доби від заходу до сходу сонця».

Пункт 19.5 допоможе розібратися в цьому питанні, згідно з ПДР:

«Протитуманні фари можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і з ближнім або дальнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках доріг — лише разом із ближнім або дальнім світлом фар».

Відповідно, правильною буде перша відповідь — заборонено.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo