When are non-rail vehicles allowed to move along the tramway track of the same direction located at the same level as the carriageway?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Однозначно відповісти на це запитання допоможе пункт 11.8, згідно з ПДР:

«По трамвайній колії попутного напрямку, розташованій на одному рівні з проїзною частиною для нерейкових транспортних засобів, дозволяється рух за умови, що це не заборонено дорожніми знаками або дорожньою розміткою, а також під час випередження, об’їзду, коли ширина проїзної частини недостатня для виконання об’їзду без виїзду на трамвайну колію.

На перехресті дозволяється виїжджати на трамвайну колію попутного напрямку в тих самих випадках, але за умови відсутності перед перехрестям дорожніх знаків 5.16 «Напрямки руху по смугах», 5.17.1, 5.17.2 «Напрямок руху по смугах», 5.18 «Напрямок руху по смузі», 5.19 «Використання смуги руху».

Поворот ліворуч або розворот мають виконуватися з трамвайної колії попутного напрямку, розташованої на одному рівні з проїзною частиною для нерейкових транспортних засобів, якщо інший порядок руху не передбачено дорожніми знаками 5.16 «Напрямки руху по смугах», 5.18 «Напрямок руху по смузі» або розміткою 1.18.

В усіх випадках не має створюватися перешкод для руху трамвая».

Уважно вивчивши запропоновані відповіді, бачимо, що буквально цитує вказане в пункті вище третій варіант відповіді, який і буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo