Is it allowed for a vehicle, the speed of which for technical reasons does not exceed 40 km/h, to move along the extreme left lane?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Запитання стосується пункту 11.7, згідно з ПДР:

«Транспортні засоби, швидкість руху яких не має перевищувати 40 км/год або які з технічних причин не можуть розвивати таку швидкість, повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, якщо виконується обгін, об’їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде другий.

Ask advice from friends:
Comments •