In which cases, are trucks with a maximum authorized weight of more than 3.5 t, tractors, self-propelled machines and mechanisms are allowed to move into the extreme left lane on roads with three or more lanes for traffic in one direction?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Пункт 11.6 допоможе розібратися в цьому питанні, згідно з ПДР:

«На дорогах, що мають три і більше смуги для руху в одному напрямку, вантажним автомобілям з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т, тракторам, самохідним машинам і механізмам дозволяється виїжджати на крайню ліву смугу лише для повороту ліворуч та розвороту, а в населених пунктах на дорогах з одностороннім рухом, окрім цього, — для зупинки ліворуч, в дозволених випадках, з метою завантаження чи розвантаження».

Як бачимо, вказане у відповідях 2 і 3 буквально збігається з описаним в пункті 11.6, однак правильною відповіддю виберемо четверту, яка об’єднує зазначене в обох відповідях.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo