Which vehicles are allowed to be parked at places marked with "Parking" or "Parking Area" road signs installed with such plates?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

На малюнку зображено таблички до дорожніх знаків. Відповідь на це запитання знайдемо в пункті 15.6, згідно з ПДР:

«Стоянка всіх транспортних засобів у місцях, позначених дорожніми знаками 5.38 «Місце для стоянки», 5.39 «Зона стоянки», встановленими з табличкою 7.6.1 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку», дозволяється на проїзній частині вздовж тротуару, а встановленими з однією з табличок 7.6.2, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.5 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» — легкових автомобілів і мотоциклів тільки так, як показано на табличці».

Також наведемо описи цих табличок, для всіх зображених табличок текст опису аналогічний, згідно з ПДР:

«Табличка 7.6.2, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.5 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» позначає спосіб поставлення легкових автомобілів і мотоциклів на стоянці біля тротуару та її використання. У населених пунктах, де стоянка дозволена на лівому боці вулиці, можуть бути застосовані таблички 7.6.1, 7.6.2, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.5 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» з дзеркальним зображенням символів.

Табличка розміщується безпосередньо під знаками, з якими вона застосовується».

Як бачимо, правильною відповіддю буде п’ята, вона об’єднує варіанти 3 і 4, які відповідають описаному вище, — легкові автомобілі і мотоцикли.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo