When is it allowed to move into the extreme left lane on roads that have two and more lanes for traffic in one direction?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Для відповіді на це запитання розглянемо докладніше пункт 11.5, згідно з ПДР:

«На дорогах, що мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, якщо це не суперечить правилам зупинки (стоянки)».

Зверніть увагу, що друга і третя відповіді відрізняються уточненням «в/поза населеними пунктами», а в пункті згадується саме про «стоянку на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах», тому підходящою відповіддю буде третя.

Стає зрозумілим, що вказане в пункті вище збігається з варіантами 1 і 3. А правильною відповіддю буде п’ята, яка об’єднує вказане у варіантах 1 і 3.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo