During the period on all power-driven vehicles when driving in the daytime on roads outside built-up areas, must daytime running lights or dipped headlights be turned on?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Пункт 9.8 допоможе відповісти на це запитання, згідно з ПДР:

«Під час руху механічних транспортних засобів у світлу пору доби з метою позначення транспортного засобу, що рухається, ближнє світло фар має бути увімкнене:

a) в колоні;

б) на маршрутних транспортних засобах, що рухаються по смузі, позначеній дорожнім знаком 5.8, назустріч загальному потоку транспортних засобів;

в) на автобусах (мікроавтобусах), що здійснюють перевезення організованих груп дітей;

г) на великовагових, великогабаритних транспортних засобах і транспортних засобах, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів;

ґ) на транспортному засобі, що буксирує;

д) в тунелях.

З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами мають бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.

В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах можна ввімкнути дальнє світло фар або додатково протитуманні фари за умови, що це не засліплюватиме інших водіїв».

Безсумнівно, правильною відповіддю буде третя — з 1 жовтня по 1 травня.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo