Upon what conditions can a flashing red lamp be used instead of an advance warning triangle in accordance with the Traffic Rules?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Пункт 9.12 дасть чітку відповідь на це запитання, згідно з ПДР:

«Миготливе червоне світло, випромінюване ліхтарем, який застосовується відповідно до вимог пунктів 9.10 і 9.11 цих Правил, має бути добре видно як удень за сонячної погоди, так і в умовах недостатньої видимості».

Нагадаємо значення терміна «недостатня видимість» з пункту 1.10, згідно з ПДР:

«Недостатня видимість — видимість дороги в напрямку руху менше 300 м у сутінках, в умовах туману, дощу, снігопаду тощо».

Третій варіант відповіді буквально цитує пункт, описаний вище, він і буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo