Does turning the turn signal on give a priority to the driver?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Пункт 9.4 дає чітку відповідь на це запитання, згідно з ПДР:

«Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менше ніж за 50—100 м у населених пунктах і за 150—200 м поза ними, та припиняти негайно після його завершення (подачу сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути незрозумілим для інших учасників руху.

Подача попереджувального сигналу не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів».

Як бачимо, третій варіант відповіді буквально цитує описане в пункті вище, тому він і буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •