At what distance before the start of the maneuver should a signal be given by turn signals or an arm out of the settlement?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 9.4, згідно з ПДР:

«Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менше ніж за 50—100 м у населених пунктах і за 150—200 м поза ними, і припиняти негайно після його завершення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.

Подача попереджувального сигналу не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде третій, бо в запитанні мова йде про рух поза населеним пунктом.

Ask advice from friends:
Comments •