Is it always required to turn on a special sound signal together with red or blue flashing beacons turned on on an operational vehicle that performs an urgent service task?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Звернемося до пункту 3.1 для відповіді на це запитання, згідно з ПДР:

«Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови ввімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу, а також забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності потреби додаткового привернення уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений».

Друга відповідь буде правильною.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo