From where are passengers allowed to get on (get off) when there is no boarding platform, pavement and roadside?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Чітку відповідь на це запитання дасть пункт 5.1, згідно з ПДР:

«Посадку (висадку) дозволяється здійснювати пасажирам після зупинки транспортного засобу лише з посадкового майданчика, а в разі відсутності такого майданчика — з тротуару чи узбіччя, а якщо це неможливо, то з крайньої смуги проїзної частини (але не з боку суміжної смуги для руху), за умови, що це буде безпечно і не створить перешкод іншим учасникам руху».

Зазначене у другому варіанті відповіді буквально цитує вказане в пункті 5.1, тобто другий варіант відповіді і буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo