Which of the road signs shown prohibits traffic of vehicles weighing more than 7 t?

Expert comment

Для відповіді на це запитання слід навести докладні описи представлених дорожніх знаків, усі вони належать до заборонних, згідно з ПДР:

1 — «Знак 3.12 «Рух транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, заборонено» забороняє рух транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі».

2 — «Знак 3.15 «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує ... т, заборонено» забороняє рух транспортних засобів, у тому числі їх составів, загальна фактична маса яких перевищує зазначену на знакові.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету».

3 — «Знак 3.17 «Рух транспортних засобів, ширина яких перевищує ... м, заборонено» забороняє рух транспортних засобів, габаритна ширина яких (з вантажем чи без нього) більша зазначеної на знакові.

У разі заборони руху на ділянках доріг, позначених знаком, об’їзд слід здійснювати за іншим маршрутом.

Дія знака поширюється на те місце, перед яким установлений цей знак».

4 — «Знак 3.20 «Рух транспортних засобів без дотримання дистанції ... м заборонено» забороняє рух транспортних засобів з дистанцією між ними менше зазначеної на знакові».

Правильною відповіддю буде друга, яка відповідає заборонному знаку 3.15. У нашому випадку на знакові вказано, що рух транспортних засобів, маса яких перевищує 7 т, заборонено.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo