Is it allowed to make a U-turn in technological gaps in the median strip on the motorway?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 27.2, що розглядає випадки, які забороняються при русі на автомагістралях, згідно з ПДР:

«На автомагістралях і дорогах для автомобілів забороняється:

a) рух тракторів, самохідних машин і механізмів;

б) рух вантажних транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т поза першою і другою смугами руху (за винятком повороту ліворуч або розвороту на дорогах для автомобілів);

в) зупинка поза спеціальними місцями для стоянки, позначеними дорожніми знаками 5.38 «Місце для стоянки» або 6.15 «Місце відпочинку»;

г) розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги;

ґ) рух заднім ходом;

д) навчальна їзда».

Як бачимо, в підпункті «г» пункту 27.2 вказано розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги, тому правильною відповіддю буде третя — розворот на автомагістралях заборонений.

Ask advice from friends:
Comments •