Is it allowed to move into technological gaps in the median strip on the motorway?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Пункт 27.2 стосується цього запитання, згідно з ПДР:

«На автомагістралях і дорогах для автомобілів забороняється:

a) рух тракторів, самохідних машин і механізмів;

б) рух вантажних транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т поза першою і другою смугами руху (за винятком повороту ліворуч або розвороту на дорогах для автомобілів);

в) зупинка поза спеціальними місцями для стоянки, позначеними дорожніми знаками 5.38 «Місце для стоянки» або 6.15 «Місце відпочинку»;

г) розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги;

ґ) рух заднім ходом;

д) навчальна їзда».

Стає зрозумілим, що в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги на автомагістралі заборонений. Третій варіант відповіді буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •