Upon what conditions it is necessary to use special devices that allow you to fasten a child with seat belts for the carriage of children in vehicles equipped with seat belts?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Відповідь на це запитання знайдемо в пункті 21.11, згідно з ПДР:

«Забороняється перевозити:

a) пасажирів поза кабіною автомобіля (крім передбачених цими Правилами випадків перевезення пасажирів у кузові вантажного автомобіля з бортовою платформою або в кузові-фургоні, призначених для перевезення пасажирів), в кузові автомобіля-самоскида, трактора, інших самохідних машин, на вантажному причепі, напівпричепі, в причепі-дачі, в кузові вантажного мотоцикла;

б) дітей, зріст яких менше 145 см або які не досягли 12-річного віку, — в транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля — без використання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда;

в) дітей до 16-річного віку в кузові будь-якого вантажного автомобіля;

г) організовані групи дітей у темну пору доби».

Уважно вивчивши запропоновані відповіді, виберемо правильним варіантом третій, який повністю збігається із зазначеним у підпункті «б» пункту 21.11.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo