In which case is it allowed to carry passengers outside the cab of the vehicle?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Відносно цього запитання звернемося до пункту 21.11, згідно з ПДР:

«Забороняється перевозити:

a) пасажирів поза кабіною автомобіля (крім передбачених цими Правилами випадків перевезення пасажирів у кузові вантажного автомобіля з бортовою платформою або в кузові-фургоні, призначених для перевезення пасажирів), у кузові автомобіля-самоскида, трактора, інших самохідних машин, на вантажному причепі, напівпричепі, в причепі-дачі, в кузові вантажного мотоцикла».

Таким чином, в першій і другій відповідях наведена правильна інформація, але зверніть увагу, що правильним може бути лише один варіант, тому четверта відповідь, яка об’єднує вказане в обох варіантах, і буде правильною.

Ask advice from friends:
Comments •