Under what conditions, regular servicemen who have a C category driver's license are allowed to carry passengers in a bed of a truck specially adapted for this purpose?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Пункт 21.8 стосується цього питання, згідно з ПДР:

«Військовослужбовці строкової служби, які мають посвідчення водія транспортного засобу категорії «С», допускаються до перевезення пасажирів у кузові пристосованого для цього вантажного автомобіля згідно з кількістю обладнаних для сидіння місць після проходження спеціальної підготовки і стажування протягом 6 місяців».

У пункті 2.13 знайдемо докладний опис категорії «С»:

«Право на керування транспортними засобами особам може бути надано:

• автомобілями, колісними тракторами, самохідними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами, які експлуатуються у вулично-дорожній мережі, всіх типів (категорії В1, В, С1, С), за винятком автобусів, трамваїв і тролейбусів, — з 18-річного віку.

Транспортні засоби належать до таких категорій:

С — призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких перевищує 7500 кг (16500 фунтів), состав транспортних засобів з тягачем категорії «С» та причепом, повна маса якого не перевищує 750 кг».

Таким чином, другий варіант відповіді виберемо правильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo