In which case, are third-party vehicles allowed to take a place in the convoy that is not accompanied by operational vehicles?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Рух транспортних засобів у колонах розглядає розділ 25 ПДР, згідно з яким:

«Пункт 25.6. Іншим транспортним засобам забороняється займати місце для постійного руху в колоні.

Пункт 25.4. Колона, що рухається без супроводу оперативними транспортними засобами, має бути розділена на групи (не більше п’яти транспортних засобів у кожній), дистанція між якими має забезпечувати можливість обгону групи іншими транспортними засобами».

Зміст вищевикладеного в тому, що займати місце для подальшого постійного руху в колоні заборонено, але вчинення обгону колони іншими транспортними засобами, що передбачає тимчасове перебування в колоні, Правилами дозволено, тому правильною буде 3-я відповідь: «При виконанні обгону колони».

Ask advice from friends:
Comments •