Are third-party vehicles allowed to take a place for permanent movement in the convoy that is not accompanied by operational vehicles?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Рух транспортних засобів у колонах регламентується розділом 25.

Пункт 25.6 допоможе правильно відповісти на це запитання, згідно з ПДР:

«Іншим транспортним засобам забороняється займати місце для постійного руху в колоні».

У запитанні йдеться про колону, яку не супроводжують оперативні транспортні засоби, тому наведемо також пункт 25.4, згідно з ПДР:

«Колона, що рухається без супроводу оперативними транспортними засобами, повинна бути розділена на групи (не більше п’яти транспортних засобів у кожній), дистанція між якими повинна забезпечувати можливість обгону групи іншими транспортними засобами».

Зважаючи на цей пункт, стає зрозумілим, що має бути передбачена можливість обгону групи, в якій не більше п’яти транспортних засобів, або всієї колони іншими транспортними засобами, якщо колона рухається без супроводження оперативними транспортними засобами.

Правильною відповіддю буде перша, яка буквально цитує вказане в пункті 25.6.

Ask advice from friends:
Comments •