From what age is it allowed to learn to drive a car?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Для відповіді на це питання звернемося до пункту 24.2, згідно з Правилами:

«Особам, які навчаються водінню автомобіля, повинно бути не менше 16 років, а мотоцикла чи мопеда - 14 років. Такі особи зобов'язані мати при собі документ, що засвідчує їх вік».


Ask advice from friends:
Comments •