Is it always necessary to turn on low beams when driving in the tunnel?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Запитання стосується пункту 9.8, згідно з ПДР:

«Під час руху механічних транспортних засобів у світлу пору доби з метою позначення рухомого транспортного засобу ближнє світло фар має бути увімкнене:

a) в колоні;

б) на маршрутних транспортних засобах, що рухаються по смузі, позначеній дорожнім знаком 5.8, назустріч загальному потоку транспортних засобів;

в) на автобусах (мікроавтобусах), що здійснюють перевезення організованих груп дітей;

г) на великовагових, великогабаритних транспортних засобах і транспортних засобах, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів;

ґ) на транспортному засобі, що буксирує;

д) в тунелях.

З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами мають бути увімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.

В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах можна ввімкнути дальнє світло фар або додатково протитуманні фари за умови, що це не буде засліплювати інших водіїв».

Як бачимо, правильним варіантом відповіді буде другий: «Світло вмикається завжди».

Ask advice from friends:
Comments •