From what age may the right to drive vehicles of category BE be granted?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Звернемося до пункту 2.13, згідно з ПДР:

«Право на керування транспортними засобами особам може бути надано:

• автомобілями з причепами або напівпричепами (категорії ВЕ, С1Е, СЕ), а також тими, що призначені для перевезення великовагових і небезпечних вантажів, — з 19-річного віку.

Транспортні засоби належать до таких категорій:

BE, C1E, CE, D1E, DE — состави транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D і причепом, повна маса якого перевищує 750 кг».

Третій варіант відповіді буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo