Сповіщення

Технічні роботи на сайті
15 Вересня 2020 16:00

16.09.2020, з 09:30 до 09:45 на сайті будуть проводитися технічні роботи, він буде недоступний. Просимо вибачення


Наш Telegram-канал
15 Вересня 2020 08:45

Друзі, запрошуємо в наш Telegram-канал.

Щодня публікуємо питання по ПДР і варіанти відповідей.

Підписуйся і відповідай лише на 2 питання в день, щоб завжди залишатися з відмінними знаннями ПДР!ДОРОЖНЯ РОЗМІТКА У КОМЕНТАРЯХ
10 Червня 2020 12:00

Друзі! Продовжуємо робити наш ресурс ще більш зручним для користувачів.

Тепер, залишаючи коментар на сайті, в текст можна додати прев’юшки дорожньої розмітки. Є два способи:

1. Прямо в тексті, в місці, де необхідно додати розмітку, ставимо символ нижнього підкреслення (_), пишемо номер розмітки і натискаємо пробіл.

2. Розмітку можна додати в текст із запропонованого списку, який розміщений біля смайликів.

Після публікації коментаря розмітка у тексті стане клікабельною: при наведенні курсору «спливе» її опис, а при натисканні на неї — відкриється відповідний розділ.

P.S. Як додати дорожні знаки в коментар, дивіться тут.


ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД
20 Грудня 2019 10:00

Дорогі друзі! Ми намагаємося не сходити зі шляху інновацій, і донині наше найголовніше завдання — робити процес навчання не просто зручним, а й максимально ефективним. Діюча система тестування, звісно ж, потребує доопрацювання і кардинальної зміни формату запитань.

Найближчим часом планується реалізація додаткового розділу із запитаннями, які будуть засновані на досвіді кращих європейських аналогів. Зараз ми здійснюємо первинну адаптацію до єдиної стилістики нашого ресурсу з накладенням вимог українського законодавства.

Після завершення цих робіт усі запитання стануть загальнодоступними в режимі тестування на нашому сайті. Завдяки зручній системі обговорення прийматимуться будь-які зауваження, пропозиції та доповнення.

Далі, відсіявши спірні та додавши потрібні, ми виведемо кістяк нових екзаменаційних запитань, які зможемо запропонувати у вигляді альтернативи діючим. Їхня подальша доля залежить від політичної і практичної ситуації в країні, а також бажання всіх учасників процесу підтримати поліпшення. Так чи інакше в першій половині наступного року ми маємо намір це реалізувати й анонсувати.

Ми твердо віримо в те, що якісне навчання правилам дорожнього руху здатне вплинути на зменшення аварійності та смертності на дорогах!


ДОРОЖНІ ЗНАКИ У КОМЕНТАРЯХ
22 Листопада 2019 00:00

Друзі! Продовжуємо робити наш ресурс ще більш зручним для користувачів.

Тепер при написанні коментарів на сайті в текст можна додати «прев’юшки» дорожніх знаків. Є два способи:

1. Прямо в тексті, в місці, де необхідно додати знак, ставимо символ «*» (Shift+8), пишемо номер знака і натискаємо пробіл.

2. Знак можна додати в текст із запропонованого списку, який є біля «смайликів».

Після публікації коментаря знак у тексті стане клікабельним. При наведенні курсору «спливе» опис знака. При натисканні на нього — перехід у розділ знаків, де можна буде докладніше ознайомитися з його описом.

Аналогічний функціонал з дорожньої розмітки буде додано незабаром.


Вивчення ПДР стало ще більш доступним
07 Серпня 2019 11:00

Друзі!

Розширена версія ПДР з реалістичними 3D-ілюстраціями та коментарями експертів тепер доступна на нашому ресурсі!

Такої зручності користування Ви ніде не знайдете. Основне:

- ПДР списком. Класичний і всім звичний вигляд. Усі пункти поспіль за розділами.

- ПДР по пунктах. Горизонтальне розгортання для зручності коментування та обговорення кожного пункту Правил окремо. Можна не тільки читати правила дорожнього руху, але й отримувати відповіді на всі спірні питання, пов’язані з ПДР, проконсультувавшись у кращих викладачів автошкіл.

- Різні відсилання на дорожні знаки, розмітку, пункти Правил, що зустрічаються в тексті, при наведенні на них показуються у спливаючому вікні. Тепер немає необхідності переходити у безліч вкладень.

Це beta-версія, що перебуває в стадії тестування. Будемо вдячні за будь-які знайдені помилки!


МОБIЛЬНА ПРОПОЗИЦIЯ!
05 Червня 2019 00:00

Друзі! Ми запустили в тестовому режимі мобільний додаток «Тести ПДР» для iOS. Єдиним мінусом поки що залишається відсутність синхронізації PRO-акаунтів в додатку і на сайті. Тепер після запуску додатків на всіх платформах справа піде швидше (у всякому разі, ми дуже на це розраховуємо!).

Будь ласка, встановіть додаток, не оплачуючи покупку, щоб не пропустити наше push-повідомлення, коли синхронізація буде запущена.

СКАЧАТИ


Гюльчатай, відкрий личко!
04 Червня 2019 15:00

Вкотре повністю переробили механіку додавання аватарок (ніяк нас не полишає бажання знати своїх любих користувачів в обличчя!). Для того щоб простимулювати активне додавання Ваших нових гарних фото на сайт, навіть пішли на вкрай варварські заходи і примусово видалили всі старі аватарки. Просимо поставитися з розумінням і не лаяти нас дуже сильно.

Оновіть свої фото! Обіцяємо: це точно востаннє :)

Окреме прохання до викладачів надати фото, бо країна має знати своїх героїв в обличчя! Пам’ятайте, що до вашої думки прислухаються.


Do you speak English?
24 Травня 2019 15:00

Дорогі друзі! З радістю повідомляємо, що запущена англомовна версія сайту! Тепер іноземним курсантам підготуватися до іспиту стане набагато легше. Нагадаємо, що в сервісному центрі іспит можна здавати українською та англійською мовами. Для того, щоб перейти на англійську версію сайту, потрібно скористатися перемикачем мов UK/RU/EN біля логотипу в «шапці» сайту.


ТРАВНЕВІ ПОКРАЩАННЯ
17 Травня 2019 15:00

Чого тільки не зробиш заради того, щоб забезпечити наших любих майбутніх водіїв усіма зручностями. Аби вчилися і самі складали іспит! Одним словом, підготували і реалізували для вас нові корисні «фішки».

1. Рейтинг коментаторів

Рейтинг коментаторів створювався для того, щоб можна було виокремити найкорисніші думки, які з’являються на ресурсі. Ми дуже сподіваємося, що це дозволить іншим користувачам освоїтися та легше сприймати навчальний матеріал. До учасників з високим рейтингом коментатора однозначно слід прислухатися!

У таблиці рейтингу є можливість перейти на сторінку коментатора, де відображаються всі написані ним коментарі, а також вся інформація про користувача і його рейтинги.

В особистому кабінеті додано нове вкладення «Коментарі». У ньому можна ознайомитися з усіма написаними Вами коментарями, дізнатися свій рейтинг коментатора, який формується різницею лайків і дизлайків.

Також тепер стало набагато простіше висловлювати свої емоції в коментарях — додали форматування тексту і смайлики.

2. Рандом у запитаннях за темою

Для кожної теми з’явилася можливість проходити тестування в двох режимах: за порядком й упереміш. Ви давно просили — отримайте! :)

3. Посилання для додавання в групу до викладача

Долучитися в групу до свого викладача стало набагато простіше. Необхідно попросити його переслати Вам посилання, яке знаходиться в його особистому кабінеті у вкладенні «Мої учні» при натисканні на «+Запросити учня». Далі просто вставляєте це посилання в поле введення адреси в браузері, переходите і додаєтеся в групу.

4. Правильно/неправильно

У разі неправильної відповіді прибрали перехід до наступного запитання. Замість цього правильна відповідь підсвічується зеленим і автоматично відкривається спойлер з відповідним пунктом ПДР. Звичайно ж, так працює тільки у «Запитаннях за темами». У режимі іспиту та «20 випадкових запитань» жодних зупинок немає, тільки повний уперед!

5. Обране

З’явилася можливість додати будь-яке запитання в обране. Тепер можна зібрати всі свої улюблені (або неулюблені) запитання в одному місці.

6. Аватарки

Повністю переробили механіку додавання аватарок (ніяк нас не відпускає бажання знати своїх любих користувачів в обличчя!). Тепер фото можна додати враз. Якщо немає свого, то додайте хоча б кота :)

До речі, при підв’язці соціальної мережі до акаунта і аватарка підтягнеться автоматично. Ніби й дрібниця, а приємно!..РАЗ, ТА ГАРАЗД!
23 Квітня 2019 16:00

Друзі! Прогрес не стоїть на місці, і ми також. Для того щоб вчитися було ще зручніше, оцініть покращання, які ми для Вас зробили:

1. Запитання для окремих категорій

У запитаннях за темою подаються тільки розділи відповідно до обраної категорії. Тобто, якщо було обрано категорію «В», розділи для інших категорій будуть недоступними.

2. Прогрес за темою

У запитаннях за темою для більшої наочності рівень підготовки тепер відображається у вигляді шкали, яка показує відсоток прогресу за темою, що формується як співвідношення правильних відповідей до загального числа запитань у темі.

Розширено опис дій користувача за кожною темою (пройдено/не пройдено запитань, правильна/неправильна відповідь). Додано можливість прямо з теми перейти до роботи над помилками, а саме до запитань, на які були надані неправильні відповіді, в конкретній темі.

3. Особистий кабінет

У вкладення «Статистика» додано новий параметр «Готовність» — співвідношення загальної кількості запитань до числа правильних відповідей. Чим вищий відсоток готовності, тим більше шансів скласти офіціальний іспит.

4. Термін дії PRO-акаунта

Після завершення дії PRO-акаунтів усі користувачі, у разі необхідності (нескладання/перенесення іспиту та ін.), дістали можливість додатково подовжити їх на 1 місяць.


Зручність при тестуванні
05 Квітня 2019 16:00

Друзі! Ми продовжуємо робити більш зручним використання нашого ресурсу.

1. Тепер при відповіді на тестові запитання можна користуватися кнопками клавіатури:

«←», «→» — перехід між запитаннями;

«1», «2», «3», «4», «5» — номер відповіді відповідно.

2. В мобільній версії сайту тепер можна за допомогою свайпа (рухом від краю екрана ліворуч або праворуч) переходити до наступних чи повертатися до попередніх запитань.


ПДР ТЕПЕР І ДЛЯ IOS
04 Лютого 2019 10:00

Шановні автомобілісти, нарешті сталося! Тепер наші ПДР з фотореалістичними 3D-ілюстраціями і докладними коментарями від видавництва «Моноліт» в мобільному додатку App Store! Використовуйте його в забитій маршрутці, на дивані і в парку, в гамірному метро, затишному кафе або на пляжі під пальмовим деревом — усюди, де вам зручно опановувати мистецтво водіння.

Просимо всіх, хто в темі, відреагувати на цю подію. Потрібно лише завантажити новий додаток за посиланням і поставити свою оцінку. З нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!


Зміни в рейтингу викладачів
11 Січня 2019 08:00

Друзі! Ми продовжуємо працювати над тим, щоб рейтинг викладачів і автошкіл був максимально чесним і прозорим. З сьогоднішнього дня в рейтингу відображаються тільки викладачі, у яких 8 і більше учнів з рейтингом успішності, відмінним від нуля і за умови, що учні активні. Тобто учень, який не здійснював дій і/або в нього не змінювався рейтинг за останні 30 днів перестає враховуватися в рейтингу викладача.


МОБIЛЬНА ПРОПОЗИЦIЯ!
16 Листопада 2018 12:00


Друзі! Ми запустили наші Тести тепер і у формі мобільного додатку! Єдиний мінус — це те, що синхронізація PRO-акаунтів у додатку й на сайті Green Way наразі не налаштована (тобто додаток запропонує здійснити покупку окремо, чого ви, звісно, у жодному разі не робіть!!!). Ми працюємо над цим питанням не покладаючи рук і всього, чим тільки можна рухати. Щойно синхронізацію буде ввімкнено, ми відразу ж повідомимо вам про це! Щоб не проґавити повідомлення, рекомендуємо вам завантажити додаток уже зараз! Так ви завжди будете в курсі.

А якщо заразом, завантаживши додаток, ви поставите нам у Play Market п’ятірочку (звісно ж, авансом — обіцяємо сумлінно відпрацювати!), то дістанете в карму такого припливу позитивної енергії, що вистачить на кілька днів, а ми водночас працюватимемо ще швидше!

Отже, чим більше п’ятірочок, тим хутчій ковбасимо! Допомагайте!

СКАЧАТИ


Корективи в роботі платних акаунтів
05 Жовтня 2018 10:00

Друзі! Ми зробили певні корективи в роботі платних акаунтів, про які вам необхідно знати:

1. Коментарі знову будуть доступними абсолютно всім (і досвідченим користувачам, і новачкам).

2. Для нових користувачів невелика частина запитань стане доступною тільки з PRO-акаунтом.

3. Старі користувачі (всі, хто зареєструвався до 04.10.2018 включно) зможуть продовжити навчання з доступом до всіх запитань протягом ще 1-го місяця. Надалі, щоб використовувати повний набір запитань, доведеться придбати PRO-акаунт.

4. Для користувачів, які вже придбали PRO-акаунт, все залишається без змін.

ВАЖЛИВО! Викладачі автошкіл продовжать користування всім функціоналом сервісу абсолютно безкоштовно, однак для цього їм необхідно отримати статус Викладача (все швидко і просто — детальніше тут).

Також для Викладачів ми приготували невеличкий сюрприз! Вони отримуватимуть кешбек з усіх придбаних їхніми курсантами PRO-акаунтів.

Нові зміни почнуть діяти завтра. І якщо у вас є друзі, які до цього часу тільки роздумували про навчання водінню, то краще почати вже сьогодні!


НЕВЕЛИЧКИЙ АПГРЕЙД
14 Вересня 2018 16:45

Друзі! Ми дещо покращили роботу нашого сервісу, щоб користуватися ним ставало ще цікавіше. Ось наші доробки:

1. Тепер рейтингова таблиця насамперед відображає результати за місяць, а не за весь час. Загальний рейтинг, як і раніше, доступний в один клік.

2. У рейтинговій таблиці з’явився перемикач областей. Змагатися із сусідом стало ще більш захопливо, бо можна побачити це наочно.

3. На головній сторінці сервісу тепер представлено топ 100 кращих! (До цього часу відображалось всього 10).

Сподіваємося, що це вас порадує!


Платний акаунт
31 Серпня 2018 10:00

Друзі, на численні прохання ми запустили платні акаунти як альтернативу рекламним показам (на жаль, реклама поки єдине джерело доходу, завдяки якому ми підтримуємо й розвиваємо наш сайт). Якщо ви не хочете відволікатися на настирливу рекламу, то всього за 48 грн зможете отримати доступ до pro-аккаунту. Ця символічна плата піде на потреби розвитку.

Для викладачів автошкіл pro-аккаунт безстроково доступний абсолютно безкоштовно (необхідно тільки зареєструватися як викладач).


Важливе оновлення на сайті
31 Липня 2018 14:00

Дорогі друзі! Відбулися важливі зміни в логіці роботи нашого сервісу. Тепер, щоб отримати доступ до складання іспиту, необхідно для початку здобути мінімум 1000 балів в режимах «20 випадкових запитань» і «Запитання за темою». Ознайомитися з принципом нарахування балів можна тут. Свою поточну кількість балів можна подивитися в рейтинговій таблиці у вкладці «Загальний рейтинг».

Цей захід ухвалено у зв’язку з тим, що багато хто занадто рано починає випробовувати свої сили у складанні іспиту та псує статистику успішності на початковому етапі навчання. Нагадаємо, ця статистика формується виключно при проходженні тестів у режимі екзамену.

Для викладачів і самих автошкіл це теж величезний плюс! Адже їхня статистика безпосередньо залежить від успішності учнів.


ПДР ТЕПЕР І В ДОДАТКУ
05 Липня 2018 15:30

Друзі, нарешті, сталося! Тепер ПДР з фотореалістичними 3D-ілюстраціями та докладними коментарями від видавництва «Моноліт» в мобільному додатку в Play Market! Використовуйте його в забитій маршрутці, на дивані та в парку, в гамірному метро, затишному кафе або на пляжі під пальмовим деревом — усюди, де вам зручно опановувати мистецтво водіння.

Поки ця пропозиція діє тільки для системи Android, проте незабаром вона буде доступною і для IOS.

Просимо всіх, хто в темі, відреагувати на цю подію. Потрібно лише завантажити новий додаток за посиланням і поставити свою оцінку. З нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!


Не працює "Робота над помилками"
02 Липня 2018 09:00

Друзі! Раптово перестав коректно працювати розділ "Робота над помилками". Ми вже працюємо над усуненням цієї прикрої помилки. Вибачте, за тимчасові незручності в роботі.


Поділися корисним
03 Травня 2018 13:45

Друзі! Вже понад рік ми дбаємо про те, щоб наш сервіс допомагав вам успішно навчатися та складати іспити для отримання водійських прав. І жодного разу ми не просили про допомогу, аж ось знадобилася… (дякуємо, грошей поки не треба! :) ). Допоможіть зробити так, щоб про нас дізналося якомога більше автомобілістів-початківців, — поділіться посиланням у будь-якій із своїх соціальних мереж!


Клікнувши по одній із цих іконок, Ви поділитеся посиланням, що веде на головну сторінку нашого ресурсу.


Важливе оновлення на сайті
18 Квітня 2018 10:00

Від сьогодні виключається можливість виконання тестових завдань кількома користувачами, авторизованими під одним логіном і паролем. В основному це практикується при навчанні в автошколах, коли викладач створює особистий акаунт — і всі учні займаються під його обліковим записом. Якщо у Вашій автошколі подібна ситуація, передайте, будь ласка, цю інформацію своєму викладачеві. Тепер головна умова: один користувач — один акаунт.

Сьогодні, 18.04.2018, з 15:00 до 15:30 на сайті будуть проводитися технічні роботи, він буде недоступний. Просимо вибачення.


Рейтинг успішного учня
10 Квітня 2018 11:00

Любі Друзі! Хочемо нагадати, що оцінка Вашої успішності формується тільки під час проходження тестування в режимі іспиту. Щоб рейтинг не знижувався, рекомендуємо тренуватися в режимі «20 випадкових питань»: він відрізняється від реального іспиту лише тим, що дозволяє припускатися будь-якої кількості помилок і не обмежений у часі. Тільки-но переконаєтеся, що добре вивчили ПДР, — сміливо випробовуйте себе в режимі іспиту.

Викладачам радимо з перших занять роз’яснювати інформацію, що наведена вище, учням. Саме викладач, як ніхто інший, зацікавлений у добрих оцінках своїх учнів, а його рейтинг формується як середня оцінка успішності всіх груп.


УЧИТЕЛЬ — ЦЕ ЗВУЧИТЬ ГОРДО!
05 Квітня 2018 17:00

Вітаємо, Друже! Якщо ти викладач або керівник автошколи, то у нас є унікальна пропозиція, яка тобі обов’язково сподобається. Вся вона сюди не поміститься, тому запрошуємо прочитати її на нашій сторінці у Facebook тут.


Робота з одного акаунта
05 Квітня 2018 11:15

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ АВТОШКІЛ!

Якщо Ваш навчальний клас проходить тестування, використовуючи один акаунт, повідомляємо, що найближчим часом така можливість буде недоступною. Кожному учню необхідно зареєструвати свій особистий акаунт.

Нагадаємо, що тепер викладачі мають змогу стежити за успішністю своєї навчальної групи за допомогою «Кабінету викладача». Щоб скористатися унікальними можливостями викладачів автошкіл, необхідно виконати такі дії:

1. В особистому кабінеті у вкладенні «Особисті дані» поставити позначку «Я викладач».

2. Зазначити Ваш телефонний номер.

3. Обрати у списку автошколу (якщо Вашого навчального закладу немає у переліку, то поле треба залишити незаповненим).

Після цього ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей і активуємо акаунт викладача.

Усі запитання, зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу електронної пошти info@green-way.com.ua або телефонувати за номером (097) 517-98-97 (Олексій).


Перенесення на основну адресу green-way.com.ua
04 Квітня 2018 15:30

Сьогодні о 24:00 ресурс буде перенесено на основну адресу green-way.com.ua. Можливі короткочасні перебої у роботі. Заздалегідь перепрошуємо.


Перебої в роботі сайту
04 Квітня 2018 09:00

Вибачаємося за вчорашні перебої в роботі сайту. Технічні затримки були пов’язані з тим, що сьогодні ресурс переноситься на основний домен green-way.com.ua


Тимчасові проблеми з рейтингом
20 Березня 2018 11:00

Шановні користувачі! На нашому ресурсі триває beta-тестування. Було змінено та доопрацьовано логіку зберігання балів. Вони нікуди не зникли! Деякий час може змінюватися рейтинг (в будь-яку сторону), проте незабаром всі очки будуть зараховані та відобразяться в ньому. Дякуємо за розуміння й терпіння!


Любі друзі! Наш сервіс продовжує активно розвиватися.
20 Березня 2018 11:00

Глобальні оновлення на сьогодні:

• додано рейтинг автошкіл

Таблиця рейтингу автошкіл України. Цей рейтинг неможливо сфальсифікувати: він формується із середнього рейтингу викладачів, які представляють цю автошколу. Використовуючи такий інструмент, Ви можете обрати автошколу, яка Вам підходить.

• додано рейтинг викладачів

Таблиця рейтингу викладачів України. Цей рейтинг неможливо сфальсифікувати: він формується із середньої оцінки успішності учнів, які навчаються у викладача. Використовуючи такий інструмент, Ви можете обрати викладача, який Вам підходить.

• реалізовано функціонал для викладачів автошкіл

Особистий кабінет викладача. Тепер діючі викладачі автошкіл мають змогу стежити за успішністю своєї навчальної групи за допомогою нашого сервісу. Для отримання доступу до особистого кабінету викладача необхідно у своєму власному кабінеті у вкладенні «Особисті дані» поставити чек-бокс «Я викладач», заповнити необхідні поля — і після модерації Вам буде надано повний функціонал сервісу, який відобразиться в особистому кабінеті.

• реалізовано функціонал для учнів автошкіл

Особистий кабінет учня. Тепер учні, додані викладачами у свою групу, мають змогу відстежувати не тільки власну статистику, а й статистику усієї групи і кожного одногрупника окремо. Також Ви маєте змогу підібрати для себе викладача та записатися до нього на навчання.