Чи дозволене перевезення вантажу, якщо його маса і розподіл навантаження на осі перевищують величини, визначені технічною характеристикою даного транспортного засобу?

Пункти ПДР

Пункт 22.1 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: