У якій кількості дозволяється перевозити пасажирів в обладнаному для цього транспортному засобі?

Пункти ПДР

Пункт 21.1 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Допомога Експерта

Звернемося до пункту 21.1, який стосується даного питання, згідно ПДР:

«Дозволяється перевозити пасажирів у транспортному засобі, обладнаному місцями для сидіння в кількості, передбаченій технічною характеристикою, так, щоб вони не заважали водієві керувати транспортним засобом і не обмежували оглядовість, відповідно до правил перевезення».

Таким чином, правильною відповіддю буде третій варіант.



Порадьтеся з друзями: