У якому випадку водій білого автомобіля правильно виконав обгін перед залізничним переїздом?

Допомога Експерта

Щоб правильно відповісти на це запитання, потрібно знати, в яких випадках обгін заборонено. Звернемося до пункту 14.6, згідно з ПДР:

«Обгін заборонено:

a) на перехресті;

б) на залізничних переїздах і ближче ніж за 100 м перед ними;

в) ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м — поза населеним пунктом;

г) в кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;

ґ) транспортного засобу, який здійснює обгін або об’їзд;

д) у тунелях;

е) на дорогах, що мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку;

є) колони транспортних засобів, позаду якої рухається транспортний засіб з увімкненим проблисковим маячком (крім оранжевого)».

Як бачимо, в підпункті «б» мова йде про умови обгону на залізничних переїздах. Звідси випливає, що якщо водій завершив обгін за 100 м до переїзду, то обгін було дозволено. Третій варіант відповіді буде правильним.

Порадьтеся з друзями: