Чи дозволено водієві автомобіля з увімкненим червоним проблисковим маячком і спеціальним звуковим сигналом проїхати на заборонний сигнал світлофора на залізничному переїзді?

Пункти ПДР

Пункт 3.1 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: