Чи повинен водій зеленого автомобіля керуватися вимогою світлофора на шляху його руху, на якому ввімкнений заборонний сигнал?

Пункти ПДР

Пункт 16.8 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: