Чи дозволено водіям легкових автомобілів виконувати зупинку або стоянку на лівому боці дороги, яка має по одній смузі для руху в кожному напрямку, без трамвайних колій посередині і не розділена суцільною розміткою, а також на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населеному пункті?

Пункти ПДР

Пункт 15.3 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: