За яких умов водій має право ставити транспортний засіб біля правого краю проїзної частини?

Пункти ПДР

Пункт 15.2 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Допомога Експерта

Чітку відповідь на це питання дасть пункт 15.2, згідно ПДР:

«У разі відсутності спеціально відведених місць чи узбіччя або коли зупинка чи стоянка там неможливі, вони дозволяються біля правого краю проїзної частини (якомога правіше, щоб не перешкоджати іншим учасникам дорожнього руху)».

Як бачимо, вказане в першому і другому варіантах відповідей вказано і в пункті 15.2, тому правильним варіантом відповіді буде четвертий, який об'єднує перший і другий варіанти відповідей.


Порадьтеся з друзями: