Чи дозволено водієві обігнати транспортний засіб, що рухається тільки з проблисковим маячком зеленого кольору, і супроводжувані ним транспортні засоби?

Пункти ПДР

Пункт 14.6 є) ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: