Чи дозволено вантажному автомобілю з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т виконувати випередження по крайній лівій смузі на дорозі, яка має три і більше смуги для руху в одному напрямку?

Пункти ПДР

Пункт 11.6 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: