Чи може водій транспортного засобу в'їжджати на смугу, призначену для зустрічного руху, для зупинки або стоянки біля лівого краю проїзної частини?

Пункти ПДР

Пункт 11.3 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: