Чи дозволено в даній ситуації водієві вантажного автомобіля виконати поворот праворуч, не з'їжджаючи на смугу гальмування?

Пункти ПДР

Пункт 10.8 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: