Водій автомобіля, що рухається, перед перестроюванням увімкнув покажчик повороту. Чи повинен він дати дорогу транспортним засобам, на смугу яких він зібрався перестроюватися?

Пункти ПДР

Пункт 9.4 ПДР України (відкриється в новій вкладці) 

Пункт 10.3 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: