Чи дозволено водієві автомобіля поворот ліворуч на даному перехресті в разі ввімкнення зеленого сигналу світлофора?

Пункти ПДР

Пункт 8.7.3 ж) ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: