Чи дозволено водієві синього автомобіля виконати випередження автомобіля що супроводжує колону і рухається з увімкненим зеленим проблисковим маячком?

Пункти ПДР

Пункт 3.4 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: