Чи повинен водій автомобіля, рухаючись по головній дорозі, дати дорогу транспортному засобу з увімкненим синім проблисковим маячком?

Пункти ПДР

Пункт 3.2 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: